Joker Travel - podróże dalekie i bliskie, last minute z Niemiec, wycieczki z Polski, wakacje, Tajlandia, Dominikana, Egipt


infoliniaŚlub za granicą


Jeśli nie jesteście miłośnikami tradycyjnych polskich wesel, nie macie czasu na organizacje uroczystości dla dużej liczny gości, a początek Nowej Drogi życia chcecie spędzić w wyjątkowej scenerii, zapraszamy Was w podróż życia - czyli ślub za granicą.


Ślub za granicą


Coraz więcej par decyduje się na ślub z bajki w tropikalnym miejscu. Wbrew pozorom koszty takiej egzotycznej uroczystości dla Młodej Pary nawet z niewielką liczbą gości mogą okazać się mniejsze niż wesele w Polsce. Ślub taki ze względu na swoją wyjątkowość wspomina się latami. Niewątpliwą zaletą jest połączenie niecodziennych zaślubin z podróżą poślubną, a przede wszystkim wolny czas i odpoczynek spędzony we dwoje.

Dzięki nam możecie Państwo stanąć na ślubnym kobiercu niemal w każdym zakątku świata. W ofercie mamy śluby cywilne, kościelne i konkordatowe. Przedstawiamy Państwu najpopularniejsze kierunki ślubne razem z przykładową ofertą wyjazdu. W przypadku pytań służymy pomocą mailowo pod adresem info@jokertravel.pl lub telefonicznie pod nr 535 35 00 00.
Partnerzy